Press Online
MAQEDONI ZGJEDHJET LOKALE 2021

Sela: Do të punojmë orë e çast që Maqedonia të jetë vend më i zhvilluar

Të gjithë jetojmë me shpresën për më mirë, për një shtet më stabil, të drejtë, pa korrupsion dhe mbi të gjitha të jetë një vend më i sigurt për qytetarët, kështu është përgjigjur lideri i Aleancës për Shqiptartë, Ziadin Sela në pyetjen se çfarë pret pas ditës së sotme.

“Për sa kohë kjo është shpresa jonë, ky do të jetë edhe vizioni ynë. Do të punojmë orë e çast që edhe pas 31-shit Maqedonia të mos jetë kjo që është. Të jetë një vend më i sigurt më i zhvilluar”, tha Sela

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press