Press Online
SHOWBIZ

Melinda pozon e zhveshur në shtrat teksa dikush i bëri surprizën e ditëlindjes

Melinda Ademi sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj. Rep artistja kosovare sot feston ditëlindjen e saj të 26-të, ku ka ndarë imazhe të shumta në instagram, shkruan lajmi.net. Ajo nuk hezitoi të sjellë poza atraktive derisa u shfaq e zhveshur në shtrat duke shijuar surprizën e ditëlindjes.

 

Melinda pranoi urime nga ndjekësit e saj të cilët nuk hezituan ta komplimentojnë edhe për pozat e sotme. Por a thua kush u kujdes për këtë surprizë kaq unike për Melindën?

Ndryshe, “Melodia” është kënga e fundit nga Melinda./Lajmi.net/

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online