Press Online
SPORT

Ter Stegen refuzon kalimin te Newcastle

Portieri i Barcelonës nuk dëshiron largimin nga klubi. Pak javë më parë ishte raportuar se Newcastle United e dëshiron me çdo kusht transferimin e Marc Andre Ter Stegen, transmeton lajmi.net.

Madje, thuhet se ekipi anglez ishte gati të shpenzonte mbi 50 milionë euro për të sjell në ekip gjermanin.

Por sipas mediave spanjolle, Ter Stegen ka refuzuar mundësinë e transferimit te Newcastle.

Raportohet se gjermani është i lumtur në “Camp Nou” dhe nuk e ka në plan të largohet.

29-vjeçari është pjesë e Barcelonës nga viti 2014 kur u transferua nga Borussia Monchengladbach, ai prej kohësh është bërë titullar i padiskutueshëm në formacionin e ekipit spanjoll.

Lajme të ngjashme

Më i miri: Lionel Messi prezanton sonte Topin e Artë, ‘Parc des Princes’ do të mbulohet nga spektakli

Press Online

“Vinicius mund të fitojë Topin e Artë”

Press Online

“Dua të shkruajë historinë me Realin, kur më kërkuan nuk fjeta 2 net”

Press Online

VIDEO | Momente emocionuese, Luis Suarez i dorëzon Mesit trofeun e Topit të Artë

Press Online

Fjalët e para të Mesit pas fitimit të Topit të Artë, ka një urim të veçantë për Levandovskin

Press Online

Lionel Mesi mposht Levandovskin dhe fiton Topin e Artë (FOTO)

Press Online