Press Online
SHOWBIZ

Kim Kardashian tregon kthesat e saj të famshme me fustan të zi të hollë

Kim Kardashian ka shijuar një natë në Nobu në West Hollywood mbrëmjen e së shtunës, ku tregoi kthesat e saj të famshme.

Ylli i realitetit miliarder 41-vjeçar u fotografua duke darkuar me një rreth A-listers duke përfshirë Demi Moore, vajzën e saj Rumer Willis, Kim Jones të Fendi dhe modelen Amber Valletta.

Dalja e darkës shënon herën e parë që Kim është parë që kur ajo konfirmoi lidhjen e saj romantike me qesharakin e SNL, Pete Davidson në fotot e mbajtura me dorë të marra ekskluzivisht nga DailyMail.com

Për mbrëmjen Kim veshi një fustan të zi të hollë me çizme thike Balenciaga dhe doreza lëkure dramatike, transmeton lajmi.net.

Manjati mahnitës i medias i mbajti flokët e saj të korbit drejt poshtë dhe i mbrojti sytë pas syzeve të diellit Balenciaga me një palë vathë deklaratë.

Në foto në darkën e saj ishte Demi, 59 vjeç, e cila kishte veshur xhinse dhe një pallto deve me çizme të ngjashme, ndërsa vajza e saj e madhe Rumer, 33 vjeçe, kishte veshur të bardha me një pardesy elegant ngjyrë bezhë.

Valletta – një modele e famshme e cila së fundmi mahniti për Mugler – u pa duke u ndjekur pas tyre me një kostum pantallonash të zezë elegant të modeluar nga Dior, të cilin e kombinoi me Nikes rozë dhe një çantë të gjelbër clutch.

Të gjithë grupi u larguan nga streha e të famshmëve së bashku përpara se Kim të shihej duke u hequr me detajet e saj të sigurisë dhe duke shkuar drejt Rolls Royce-it të saj të bardhë.

Megjithëse natyra e darkës në grup ishte e paqartë, Kim Jones i Fendi-t – me të cilin Kim bashkëpunoi në Fendi X SKIMS – është një fije e përbashkët mes Kim-it dhe Demit.

Të tre kishin qenë të pranishëm së bashku në WSJ. Gala e Revistës Innovators më 1 nëntor në qytetin e Nju Jorkut, ku Kardashian iu dha një çmim për markën e saj miliardë dollarëshe.

Një ditë pas mbrëmjes së saj të nderit, marrëdhënia e Kim-it me Pete Davidson të SNL-së dukej se kishte filluar të përmirësohej, ku u raportua se shijonin takime të pasme, duke përfshirë një në Staten Island të tij të lindjes.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online