Press Online
SHOWBIZ

Nora provokative në një fotosesion të fundit

Këngëtarja Nora Istrefi është parë sonte duke bërë një fotosesion të ri. Nora pritet që të jetë në ballinën e revistës Global Woman, edicion të Shqipërisë derisa ka pozuar në mënyrë provokative.

Së është kështu ajo ka treguar me një fotosesion që ka bërë, e ku ka shpalosur disa nga pozat e saj seksi që ka bërë.

 Ajo është shfaqur në një palë bikine të kaltra derisa shfaq asetet e saj të famshme para kamerës.

“E lumtur te jem pjese e kesaj reviste prestigjioze.. Thank you @global_woman.magazine for having me !☺️❤️‍🔥”, ka shkruar ajo. GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online