Press Online
KRONIKA E ZEZË

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua, raporton Express. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor.

Ndaj të dyshuarit është iniciuar rasti “Tentim dhunimi”.

“Tentim dhunimi-Prizren, 09.11.2021 – 17:30. Me 24.11.2021 lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull shtetas i Shqipërisë nën dyshimin se ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia./GazetaExpress

Lajme të ngjashme

Arrestohet një person në Bit Pazar për vuajtje të dënimit me burg

Press Online

Arrestohet 35-vjeçari nga Tetova, policia i gjen armë në banesë

Press Online

Gostivarasi kapet me kokainë

Press Online

Policia e Tetovës shton kontrollet për fishekzjarre dhe mjete piroteknike, dënimi nga 200 deri 500 euro

Press Online

Mali i Zi: Në veturën e shqiptarit kapen 37 kilogramë kokainë

Press Online

Kallëzim penal kundër tre personave për “keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe autorizimit”

Press Online