Press Online
SHOWBIZ

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj, krahas arritjeve, ajo vlerësohet edhe për faktin se nuk ngurron kurrë të flas me krenari për rrënjët e saj shqiptare.

Së fundmi, ylli i muzikës ka marrë pjesë në një dasmë shqiptare, nga ku dhe ka ndarë pamje në rrjete sociale. Ajo shihet teksa kërcen ndërsa këngëtari Rati performon këngë popullore.

Gjithashtu Bebe ka publikuar dhe një video me të atin, krahas së cilës shkruan “goca e babit”./abcnews

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk