Press Online
SHOWBIZ

Një belhollë si Aurela

Modelja Aurela Hoxha ka bombarduar me një set fotografish në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare, e cila ka zgjedhur Spanjën për të bërë karrierë prej modeleje, është parë duke pozuar me poza seksi atje.

Nëna e një fëmijë, Aurela Hoxha shihet e veshur zakonshëm me një palë xhinse.

Por, ajo që bie në sy të modelja është beli i saj i hollë dhe trupi i tonifikuar derisa ajo ka lëshuar flokët mbi supe dhe bën foto seksi para aparatit. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk