Press Online
SHOWBIZ

“Anash & Doja”, bashkëpunimi i ri mes Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërxhonajt (VIDEO)

Kënga e shumëpritur e Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërxhonajt tashmë është publikuar.

“Anash & Doja”, titullohet bashkëpunimi i ri i tyre. Ndërsa, muzika dhe teksti është shkruar nga vetë Mumajesi. 

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk