Press Online
SHOWBIZ

Bora Zemani merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e saj

Pak kohë më parë u përfol se Festivali i RTSH-së do të drejtohej natën e parë nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe Kelvi Kadilli.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Bora Zemani ka hequr dorë nga prezantimi i festivalit duke mos e parë të denjë për karrierën e saj ose ndoshta arsyeja e fshehur kanë qene trazirat e momentit.

Po të njejtat burime kanë pohuar se në skenë krahë Jonidës, Islit dhe Kelvit do të ngjitet Xhemi Shehu.

Xhemi pas largimit nga Portokalli është tërhequr nga ekrani por duket se tashmë ka ardhur momenti të rikthehet serish.

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk