Press Online
SHOWBIZ

“Levitating” e Dua Lipës shpallet kënga më e mirë për vitin 2021

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa vijon të shënojë suksese të njëpasnjëshme në botën e muzikës.

Kënga e saj “Levitating” shpallet kënga më e mirë e vitit 2021. Sipas renditjes së Billboard Chart, kënga “Levitating” përfshihet në kategorinë e “Hot100 Songs” për gjithë artistët, me ç’rast ajo rrëmbeu vendin e parë.

Vetë këngëtarja Dua Lipa ka ripostuar në llogarinë e saj në Instagram vlerësimin nga Billboard Chart duke falenderuar dhe fansat e saj për mbështetjen.

Levitating” është numri #1
Billboard Hot 100 kënga e vitit 2021!!! Faleminderit,
faleminderit! Duke e ndarë këtë moment me njerëzit që l
dua shumë @the_koz @sarahhudsonxx @icoffeeir
Do të thotë bota për mua
“, ka shkruar Dua e entuziazmuar. 

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk