Press Online
MAQEDONI

Neziri: Kriza energjetike do të imponon edhe mundësinë e rritjes së çmimeve tjera

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Adnan Neziri, në emisionin debativ në TV Shenja, ka deklaruar se kriza energjetike do të imponon dhe mundësinë e rritjes së çmimeve të tjera.

“Unë kam bindjen se kjo krizë energjetike do të imponon edhe mundësinë e rritjes së çmimeve. Veç flitet për çmime, deri tani tentojnë ta mjegullojnë këtë, por ato do të tentojnë të bëjnë rritjen e çmimeve. Vet rritja e çmimeve do të rritë çdo gjë”, deklaroi mes tjerash Neziri.

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press