Press Online
MAQEDONI

Goditi nxënësin me “boks të hekurt”, policia arreston profesorin

Prokuroria Publike Themelore në Strugë ka ngritur procedurë kundër profesorit nga Struga, 57-vjeç pasi dyshohet se ky ka kryer veprën penale – dhunë.

Në drejtim që procedura të realizohet pa ndërprerë, nga Prokuroria deri te Gjykata Themelore në Strugë kanë dorëzuar parashtesë për shqiptim të masës së paraburgimit për personin e dyshuar.

Gjykata tashmë e ka pranuar kërkesën, dhe profesori do të jetë nën paraburgim 8-ditor.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press