Press Online
MAQEDONI

Vazhdon rritja e infektimeve me Covid-19, 1375 raste në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 7.188 testime, ndërsa janë regjistruar 1.375 raste të reja me Covid-19.

Insituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 217 pacientë të shëruar.

Nga MSH informojnë se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 2 pacientë, të cilët kanë qenë pozitiv për Covid-19, ndërsa nga sistemi “Termini im” janë paraqitur edhe 2 pacientë të tjerë të vdekur, të cilët kanë ndërruar jetë në periudhën prej 28 dhjetor deri 2 janar. /SHENJA/

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press