Press Online
MAQEDONI

Filloi ndërtimi i shkollës në Vizbeg! Parashihet që të përfundojë për 1 vit e gjysmë

Prej kohësh banorët e Vizbegut kanë ëndërruar ta shohin këtë pamje.

Kanë filluar punët për ndërtimin e shkollës fillore.

Po rrethohet parcela ku do të ndërtohet objekti nga kompania që ka marr tenderin. Për banorët ka qenë gëzim i madh kur kanë parë mjetet që kanë ardhur për të nisur nga puna/TV21

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press