Press Online
MAQEDONI

Sanksionohen 50 vozitës në Shkup

Ministria për Punë të Brendshme gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me kontrollet e shtuara në trafik, me çrrastë vetëm në territorin e Shkupit ka shqiptuar 50 gjoba dhe atë: 25 për tejkalim të shpejtësisë, 4 për ngasje të makinës pa patentë shoferi, gjithashtu dhe katër gjoba janë shqiptuar për përdorim të celularit gjatë vozitjes.

Nga MPB-ja njoftojnë se janë shqiptuar dhe dy gjoba për vozitësit fillestar dhe një tjetër për tejkalim të parregullt.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press