Press Online
MAQEDONI

Tërmeti dridh Maqedoninë e Veriut

Një lëkundje tërmeti është dëgjuar para pak çastesh në vendin tonë, sipas informacioneve fillestare, tërmeti ka qenë me magnitudë 5.5 të shkallës Rihter. 

Tërmeti, sipas Qendrës Sizmologjike Euro-Mediterane (EMSC), ndodhi 137 kilometra në drejtim të Shkupit.

 

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press