Press Online
MAQEDONI

813 raste të reja me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 5165 teste të kryera 813 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, shkruan Alsat.

Prej tyre numri më i lartë është në Shkup, gjithsejtë 549. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë gjithashtu për 998 pacientë të shëruar, ndërsa janë regjistruar edhe 10 pacientë të cilët e kanë humbur betejën me Kovid-19./Alsat.mk

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press