Press Online
KRONIKA E ZEZË MAQEDONI

Aksident i rëndë në Hasanbeg të Shkupit

Një aksident i tmerrshëm sapo ka ndodhur në lagjen Hasanbeg të Shkupit, ku një veturë ka goditur fortë autobusin e linjës 65 që shkon për në Hasanbeg, në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet e policisë si dhe të zjarrfikësve.

Jo zyrtarisht raportohet për një viktimë.

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press