Press Online
MAQEDONI

Qeveria e shkarkon Buçkovskin

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka shkarkuar sot Vllado Buçkovskin nga pozita e negociatorit kryesor me Bullgarinë.

Lajmin e kanë kanë konfirmuar nga Qeveria për TV21.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press