Press Online
MAQEDONI

Ziadin Sela takon Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta

Ziadin Sela takon Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta

Bashkë me nënkryetarin e Aleancës për Shqiptarët, z.Elmi Aziri, takuam presidentin e Republikës së Shqipërisë, z.Ilir Meta me të cilin biseduam për situatën politike, zhvillimet në rajon dhe procesin integrues. Biseduam për një Ballkan më stabil, më të integruar, më të zhvilluar dhe më afër BE-së. Temë kryesore ishte edhe liria e qytetarëve dhe si ata të jenë më afër perëndimit.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press