Press Online
MAQEDONI

8 viktima dhe 1865 rastet të reja me COVID-19

ISHP ka bërë të ditur se 1865 persona kanë rezultuar pozitiv gjatë 24 orëve të fundit.

Po ashtu, bëhet me dije se janë 8 persona që kanë ndërruar jetë ndërsa janë shënuar edhe 784 të shëruar.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press