Press Online
SHOWBIZ

Kush është talenti i ri tetovar që kalon milionin e parë (VIDEO)

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar nga Tetova, Don Destani po arrin ti shijoj sukseset e para me projektin e tij muzikor Angelina.

Don Destani edhe pse i ri në tregun muzikor për pak ditë ka arritur mbi 1 milion klikime me këngën e tij Angelina.

Reperi pritet që të jetë njëri prej emrave kryesor në muzikën shqip, për shkak edhe të një jetë interesante që ka bërë gjatë kësaj periudhe.

Pa dyshim, ai pritet që të jetë ardhmëria e skenës së repit, jo vetëm shqiptar por edhe ndërkombëtarë.

Dëgjojeni  hitin Angelina:

https://youtu.be/Wz5u97vi-f4

 

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk