Press Online
SPORT

Lajm i keq për Milanin, Tomori do të operohet

Një lajm i keq ka ardhur për Milanin dhe Polin në lidhje me Tomorin.

Fikayo Tomori u dëmtua ditën e djeshmë gjatë ndeshjes kundër Genova-s. U raportua se ai kishte një dëmtim medial të meniskut të gjurit të majtë dhe që e cila kërkon një operacion artroskopik të cilën do e kryej pasdite.

Kohët e rikuperimit janë ende të paditura dhe Milan njoftoi se do të dalë në një deklaratë zyrtare pas operacionit./ h.ll/albeu.com

Lajme të ngjashme

Nga Napoli te Juventusi, shumë emra të mëdhenj duan Bajramin

News Desk

Messi nuk mburret, por veturat e tij vlejnë sa dyfishi i atyre të Ronaldos

News Desk

‘The Athletic’: Ronaldo u shqetësua se nuk do të zinte vend te Man City

News Desk

Man United jashtë garës për Haalandin

News Desk

Njukasëll afër firmës me Zapata-n, cakun kryesor në këtë merkato

News Desk

E thotë vet Mourinho: Nuk jam i interesuar për Everton, i kam dhënë fjalën Romës

News Desk