Press Online
SHOWBIZ

Momenti kur Mikela e godet me shuplakë Erionin live në emision

E gjitha ka ndodhur si shkak i Ana Lleshit.

Konkurrentja e programit, kishte zhvilluar një takim në prapaskenë me Erionin gjë e cila e acaroi Mikelën.

Dyshja ngacmonin njëri-tjetrin me prekje dhe puthje teksa Mikela nuk ka duruar, megjithatë duke e ditur faktin se ajo po qëndron në Përputhen vetëm për Erionin ka pasur edhe të drejtë.

Ndërkohë, Ana me Erionin e anuluan takimin katër minutësh sepse Erioni shkoi pas Mikelës me kërkesën e Anës e cila i tha të shkonte.

Ndryshe, Ana bëri edhe disa veprime tjera me Bledin, konkurrentin tjetër. Vajzat reaguan duke thënë se po i bën vetëm për të provokuar.

Lajme të ngjashme

“Më në fund dasmat nuk e rritën numrin e rasteve, shkaktarin gjejeni vet”, Afrim Muçiqi kritikon Qeverinë

News Desk

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

News Desk

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

News Desk

E pabesueshme , edhe Olsa zbulon gjoksin (Foto)

News Desk

Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

News Desk

Adele mund të humbasë zërin e saj, ja për çfarë e paralajmërojnë

News Desk