Press Online
KURIOZITETE

Nuk ju pëlqen të fotografoheni? Provoni këtë truk me një gjuhë

Ky truk gjithashtu ka efektin që fytyra juaj të duket më e hollë dhe më e lëmuar

Pozimi për një foto ndonjëherë mund të jetë i pakëndshëm. Buzëqeshni dhe shpresoni që fotografia të dalë e mirë, por shpesh nuk është kështu.

Megjithatë, një truk i thjeshtë me gjuhën tuaj do t’ju ndihmojë të dukeni më mirë në çdo foto dhe buzëqeshja juaj do të shkëlqejë, siç raporton “The Sun”, përcjell Telegrafi.

Duke e vendosur gjuhën në qiellzën tuaj, menjëherë pas dhëmbëve, fotografia do të dalë shumë më e mirë dhe buzëqeshja juaj do të jetë më e relaksuar dhe më natyrale.

Ky truk gjithashtu ka efektin që fytyra juaj të duket më e hollë dhe më e lëmuar pasi shtrëngon zonën poshtë mjekrës dhe krijon përshtypjen e një dukjeje rinore.

Lajme të ngjashme

Rrëfimi i burrit që notoi në det më shumë një ditë për t’i mbijetuar cunamit në Tonga

News Desk

Arsyeja e vërtetë pse supermarketi zviceran Migros nuk shet alkool dhe duhan

News Desk

I pinte 7 esspreso në ditë dhe 4 pako duhan: Këto janë 6 faktet për presidentin Rugova

News Desk

Kjo është gruaja më e famshme spiune në botë

News Desk

Kosovarja me nofkën “dreqi i vogël” refuzon t’i quajë vjehërrit nënë dhe babë, “vërshohet” me komente

News Desk

Objekti misterioz me drita shfaqet në qiell, tmerrohen banorët e zonës

News Desk