Press Online
MAQEDONI

Sërish tërmet në Greqi! Ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut

Mëngjesin e sotëm një tërmet me fuqi prej 2,9 ballëve sipas shkallës Rihter ka goditur Greqinë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra në veriperëndim të Lerinit, në thellësi prej 10 km. Tërmeti është ndjerë edhe në territorin e Maqedonisë së Veriut.

Lajme të ngjashme

Mickoski: VMRO-DPMNE propozon uljen e numrit të deputetëve nga 120 në 90

Press

Një i lënduar në zjarrin në Tetovë i cili i kaploi dy shtëpi

Press

Kovaçevski dhe Mickoski janë dakorduar për takim të përbashkët

Press

Sela takon deputetin e PD-së, Tomor Alizoti, e djathta dhe shqiptarët temë diskutimi

Press

Të rinjtë, të zhgënjyer me procesin eurointegrues

Press

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

Press