Press Online
SPORT

Zhang shpërblen ekipin për fitoren e Superkupës

Fitorja e Interit në Superkupën e Italisë e betonoi akoma më shumë ambientin zikaltër, i cili ndihet sërish i pathyeshëm falë trajnerit të tij dhe një skuadre që po tregohet ende më e forta në Itali.

Trajneri pas ndeshjes së fituar ndaj Juventusit zbuloi se presidenti Zhang kishte premtuar një çmim për grupin e ekipit dhe mëngjesin e sotëm, ‘Il Corriere della Sera’ raporton edhe shumën e çmimit që do të jetë 500 mijë euro./ h.ll/albeu.com

Lajme të ngjashme

Nga Napoli te Juventusi, shumë emra të mëdhenj duan Bajramin

News Desk

Messi nuk mburret, por veturat e tij vlejnë sa dyfishi i atyre të Ronaldos

News Desk

‘The Athletic’: Ronaldo u shqetësua se nuk do të zinte vend te Man City

News Desk

Man United jashtë garës për Haalandin

News Desk

Njukasëll afër firmës me Zapata-n, cakun kryesor në këtë merkato

News Desk

E thotë vet Mourinho: Nuk jam i interesuar për Everton, i kam dhënë fjalën Romës

News Desk