Press Online
SHOWBIZ

Veprimi provokues i Taynas që po çmend të gjithë

Këngëtarja e njohur Tayna në një koncert të fundit ka bërë një vallëzim shumë provokues.

Gjatë momentit që një fans po e xhironte, ajo e pa dhe e bëri një gjest që po i çmend të gjithë në rrjetet sociale.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Lajme të ngjashme

Nora Istrefi pa makijazh (Foto)

Press

Gruaja e Zelenskyt: Askush nuk më ndan nga ai, as lufta

Press

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Press

Vildania paraqitet me një stil tërësisht ndryshe

Press

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Press

Dua Lipa do të vazhdojë shkëlqimin e saj në Hollywood, merr një rol në filmin “Barbie”

Press