Press Online
TEKNOLOGJI

5 aplikacionet më të mira për studentët

Vitet e fundit teknologjia ka ndryshuar mënyrën se si studiojmë dhe  smartphone-t janë kthyer në një mjet të domosdoshëm për të gjithë studentët. Zgjedhja e një smartphone të mirë si Samsung Galaxy S21 FE 5G  apo seria Samsung Galaxy A (Galaxy A33 & A53 5G) e prezantuar së fundmi, në kombinim me aplikacionin e duhur mund ta bëjë jetën studentore më të lehtë, më të sigurt dhe më argëtuese. Më poshtë ju sugjerojmë listën e  5 aplikacioneve më të mira për studentët që do e kthejnë smartphone-n në shokun më të mirë të studimit.Ndërsa, smartphone-t Galaxy A53 5G dhe Galaxy A33 5G duke nisur nga kamerat, dizajni, performanca e fuqishme si dhe shumë opsione të tjera të shkëlqyera, kombinojnë gjithçka që duam nga smartphone-i ynë – me një çmim të arsyeshëm. Me blerjen e një Galaxy A53 5G në periudhën prej 01.04.2022 deri më 15.05.2022 do të merrni si dhuratë kufjet Galaxy Buds Live. Për më shumë informacion, vizitoni: https://www.samsung.com/al/offer/galaxy-a53-5g-promotion/. Gjithashtu, do të përfitoni edhe gjashtë muaj përdorim të shërbimit OneDrive, me të cilin do të mund t’i mbani të sigurta të gjitha të dhënat dhe fotot tuaja. Ju mund të sinkronizoni galerinë tuaj me OneDrive dhe shijoni memorien 100 GB.

Lajme të ngjashme

Mercedes shet veturën më të shtrenjtë në histori

Press

Kalojmë me të 1/3 e jetës sonë, ja si po përdoret interneti në mbarë botën

Press

Më shumë se 200 aplikacione kanë shpërndarë spyware për vjedhjen e të dhënave

Press

Së shpejti mund të paguani vetëm me fytyrë apo shenjë gishtash

Press

SHBA paralajmëron për rrezikun e punësimit të punonjësve të IT-së nga Koreja e Veriut

News Desk

OnePlus prezantonin Ace Racing, telefonin për “gejmerë” me buxhet të limituar

News Desk