Press Online
MODË

Bella Hadid i përgjigjet raportimeve se i kishte rënë të fikët për shkak të korsesë në “Met Gala 2022”

Bella Hadid doli në tapetin e kuq të “Met Gala 2022” me një pamje të krijuar nga Riccardo Tisci i Burberry, por komentet e saj të fundit në lidhje me stilin me korse i bënë disa njerëz të mendojnë se ajo kishte probleme me veshjen e saj.

“Fjalë për fjalë, më ra të fikët”, tha supermodelja për Interview, duke shtuar, “Nuk e di nëse ky ishte ankthi im, apo ndoshta beli po më shtrëngonte dhe nuk mund të merrja frymë”.

Ndërsa disa fansa dhe media të ndryshme keqinterpretuan se problem ishte trupi i Hadid me korse, 25-vjeçarja postoi në Instagram Story për të dhënë një përgjigje.Sidoqoftë, asnjëra nuk mund të krahasohet me korsenë epike (dhe vërtet të dhimbshme) të Kim Kardashian në “Met Gala 2019”, e cila e pengoi atë të ulej ose të merrte frymë siç duhet. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Të gjitha fustanet e kësaj vere kanë një gjë të përbashkët që rikthehet në modë

Press

Modelja shqiptare jep lajmin e bukur: Jam shtatzënë për herë të parë

News Desk

Grimes nxjerr në ankand aksesorët e saj të “Met Gala” për të ndihmuar Ukrainën

News Desk

Super kombinime të syzeve të diellit dhe veshjeve

Press

Victoria Beckham këmbëngul se dëshira për të qenë e dobët është jashtë mode sepse gratë tani duan figura më të plota

News Desk

Barbie nderon stilisten Vera Wang me një kukull të re

News Desk