Press Online
KURIOZITETE RAJON

E fejuan kur kishte vetëm 14 vjet, gruaja ka një thirrje për vajzat e reja

Ka 68 vjet dhe kur bëhet fjalë për punët e shtëpisë e fshatit nuk ndalet kurrë.

Fikrije Hasani e ka shumë për qejf fshatin. Andaj nuk e paramendon jetën në qytet.

Një jetë në qytet nuk e donte as kur ishte në moshën e re, ani pse vështirësitë e asaj kohe ishin të mëdha.

Atë e fejuan kur ishte vetëm 14-vjeçe. Ndonëse kalonte mirë me familjen e bashkëshortit, ajo sërish thotë se nuk do të martohej në moshë aq të re.

Për ta shikuar materialin e përgatitur nga gazetarja Albulena Demaku, e kuptoni duke klikuar në video. /GazetaExpress/.

Lajme të ngjashme

Ministri i Mbrojtjes: Shqipëria do të armatoset me antitankun më të mirë në botë

Press

Kryediplomati austriak: Mirëpresim kërkesën e Kosovës për anëtarësim në KiE

Press

Edi Ramës i prezantohet plani për portin e Durrësit

Press

Shqipëria i bashkohet padisë së Ukrainës kundër Rusisë në ICJ

Press

Hovenier: E dimë se kufiri i Kosovës është në veri të vendit

Press

Pas ukrainasve, shqiptarët ishin më të refuzuarit në kufijtë e BE-së në vitin 2021

Press