Press Online
SPORT

Bad News Eagles nisin sot garimin si legjenda në turneun më të madh në botë në CS:GO

Ekipi kosovar, Bad News Eagles do të nisin sot garimin në “Legends Stage” në turneun më të madh në botë në CS:GO, PGL Antëerp Major 2022.BNE arriti kualifikimin në fazën “Legends Stage” para dy ditëve, pas tri fitoreve dhe dy humbjeve, shkruan Gazeta Express.Edhe në këtë fazë, një ekipi për t’u kualifikuar i duhen tri fitore nga pesë ndeshje dhe më pas kalojnë në “Champions Stage” aty ku bëhet eliminimi direkt. /Gazeta Express/

Lajme të ngjashme

Ky është objektivi kryesor i Realit, pasi dështoi me Mbappen

Press

Mbappe: Jam shumë i lumtur që do ta vazhdoj aventurën me PSG-në

Press

Bale drejt rikthimit në Angli?

Press

Arrihet marrëveshja për rikthimin e Pogbas te Juventusi, këto janë detajet

Press

Arrihet marrëveshja, Thomas Strakosha kalon si lojtar i lirë te klubi i njohur anglez

Press

Juventusi vendos për Moratan

Press