Press Online
SHOWBIZ

Donald Veshaj: Për mua e di e gjithë Shqipëria që nuk jam në lidhje

Aktori dhe prezantuesi i njohur shqiptar, Donald Veshaj, ka nisur tashmë një format të ri televiziv.

Ai së fundmi ka qenë shumë i përfolur për ndarjen nga Beatrix Ramosaj, e po ashtu edhe për marrëdhënien me ish-partneren e tij, Bora Zemanin.
Donaldi nisi një romancë të re dashurie në Big Brother VIP me artisten shqiptare, Beatrix Ramosaj, me të cilën u nda menjëherë pas përfundimit të edicionit të parë.
Ai gjithashtu u komentua shumë për raportin me Borën dhe të njëjtit ishin në lidhje prej më shumë se tri vitesh. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Nora Istrefi pa makijazh (Foto)

Press

Gruaja e Zelenskyt: Askush nuk më ndan nga ai, as lufta

Press

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Press

Vildania paraqitet me një stil tërësisht ndryshe

Press

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Press

Dua Lipa do të vazhdojë shkëlqimin e saj në Hollywood, merr një rol në filmin “Barbie”

Press