Press Online
SHOWBIZ

Fjolla Morina: Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë të qash në Mercedes S Class se sa në biçikletë

Këngëtarja e njohur e estradës, Fjolla Morina, gjatë ditëve të fundit ka qenë një emër shumë i diskutuar në shtypin rozë.

Kjo për faktin se u raportua se ishte arrestuar sërish, ndonëse një gjë e tillë u mohua nga avokati i saj, Fanol Krasniqi, duke thënë kishte të bëntë vetëm me një kontrollë ditore.

Sidoqoftë, ajo po vazhdon të tërheq vëmendje me shkrimet e postimet që bën në Instagram.

Ajo në anën tjetër nuk ka zbuluar nëse ka blerë një makinë luksoze, por që duket në formë të mahnitshme në veshje më sportive.

Pavarësisht gjithë këtyre, Fjolla viteve të fundit ka qenë më pak aktive në muzikë. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Nora Istrefi pa makijazh (Foto)

Press

Gruaja e Zelenskyt: Askush nuk më ndan nga ai, as lufta

Press

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Press

Vildania paraqitet me një stil tërësisht ndryshe

Press

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Press

Dua Lipa do të vazhdojë shkëlqimin e saj në Hollywood, merr një rol në filmin “Barbie”

Press