Press Online
SHOWBIZ

Përse Pique dhe Shakira nuk janë martuar akoma pas 11 vitesh dhe dy fëmijëve?

Gerard Pique dhe Shakira janë në lidhje që nga viti 2011, por nuk janë martuar akoma.

Janë të shumtë ata që pyesin veten se përse nuk janë martuar ende pas më shumë se 11 vitesh bashkë dhe dy fëmijëve.

Edhe pse këngëtarja e ka bërë këtë në të kaluarën, ajo nuk është e gatshme të martohet për momentin me Piquen dhe vetë futbollisti ka shpjeguar situatën.Shakira zakonisht i referohet Pique si burri i saj edhe pse ata nuk janë kurorëzuar. Pavarësisht kësaj, vetë artistja është shprehur se është “shumë rehat” me lidhjen e saj aktuale dhe thekson se i pëlqen ideja për të qenë “e dashura” e tij.Gjatë një interviste me ish-futbollistin dhe bashkë lojtarin, Gary Neville, Pique u pyet për situatën.

“Pra, ju i keni kërkuar asaj [të martohet] dhe ajo ju ka refuzuar?”, pyeti Neville me shaka.
Shakira dhe Pique janë prindër të dy djemve: Milan dhe Sasha Mebarak. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Nora Istrefi pa makijazh (Foto)

Press

Gruaja e Zelenskyt: Askush nuk më ndan nga ai, as lufta

Press

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Press

Vildania paraqitet me një stil tërësisht ndryshe

Press

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Press

Dua Lipa do të vazhdojë shkëlqimin e saj në Hollywood, merr një rol në filmin “Barbie”

Press