Press Online
SHOWBIZ

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Këngëtarja Rovena Stefa ka folur në një intervistë së fundi për lidhjen që ka me Kosovën, shkruan Express. Ajo në ATV ka thënë se ka gjetur një dashuri aq të madhe te populli i Kosovës dhe se ndihet si në shtëpi.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli në Kosovë, saqë jam ndier si në shtëpinë time”, ka thënë ajo. Stefa duke qeshur ka kërkuar edhe që t’ia gjejnë një burrë nga Kosovë, duke thën se s’largohet më. “Ma gjeni edhe një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka deklaruar Stefa.

Lajme të ngjashme

Rita Ora shfaqet në “partyn” me plot yje të De Niros dhe Buntonit

Press

Messi dhe Antonela shfaqën në top formë në Ibiza

Press

Arbenitën siç nuk e keni parë

Press

Ka shkelur pothuajse gjithë botën, ku janë vajzat më të bukura sipas Blendi Fevziut

Press

E veshur me rroba banje dhe fustan rrjetë, Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet

Press

Ledri përballet me një situatë të sikletshme gjatë koncertit në Tiranë

Press