Press Online
SPORT

Ky është objektivi kryesor i Realit, pasi dështoi me Mbappen

Kanë qenë 24 orë të vështira për Real Madridin, pasi ata kanë humbur mundësinë për të nënshkruar me Kylian Mbappe pasi ishin jashtëzakonisht afër nënshkrimit të yllit të Paris-Saint Germain.

Mbappe ka qenë objektivi kryesor i transferimeve të Real Madridit për disa vite, transmeton Gazeta Express.

Në fakt, pasi PSG refuzoi të negocionte largimin e tij verën e kaluar, Real Madridi u kthye drejt një tjetër francezi dhe siguroi një marrëveshje për të nënshkruar me Eduardo Camavinga në ditët e fundit të merkatos.

Ndërsa, tani objektivi kryesor i “Los Blancos” do të jetë transferimi i Tchouamenit nga Monaco.

Lajme të ngjashme

Ish-presidenti i Bayernit: Barcelona të ndalojë ofertat për Lewandowskin

Press

Mallorca i ofroi veç 8 milionë euro për Muriqin, u refuzua nga Lazio

Press

Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi

Press

Kupa e Botës po afron, ju njohim me disa kuriozitete të kësaj gare madhështore

Press

Nën hapat e të atit, Cristiano Jr nuk humb kohë, stërvitet së bashku me Ronaldon

Press

Sterling arrin marrëveshje personale me Chelsean

Press