Press Online
SPORT

Mbappe: Jam shumë i lumtur që do ta vazhdoj aventurën me PSG-në

Mbappe do të vazhdojë të jetë lojtar i Paris Saint-Germain. Tashmë edhe zyrtarisht është konfirmuar që Mbappe do të vazhdojë me parisienët, shkruan Gazeta Express.

Ishte vet klubi francez që publikoi një video të Mbappes, duke e konfirmuar kështu rinovimin e kontratës.

Pasi arriti marrëveshje, Mbappe tha edhe fjalët e para, duke u shprehur shumë i lumtur që po vazhdon aventurën me PSG-në.

“Jam shumë i lumtur që do ta vazhdojë aventurën këtu te Paris Saint-Germain. Të qëndroj në Paris, në qytetin tim. Shpresoj që do të vazhdoj të bëj atë që preferoj me të gjithë ju… dhe të fitojmë tituj së bashku. Shumë faleminderit”, tha Mbappe.

Lajme të ngjashme

Ish-presidenti i Bayernit: Barcelona të ndalojë ofertat për Lewandowskin

Press

Mallorca i ofroi veç 8 milionë euro për Muriqin, u refuzua nga Lazio

Press

Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi

Press

Kupa e Botës po afron, ju njohim me disa kuriozitete të kësaj gare madhështore

Press

Nën hapat e të atit, Cristiano Jr nuk humb kohë, stërvitet së bashku me Ronaldon

Press

Sterling arrin marrëveshje personale me Chelsean

Press