Press Online
MODË

Sandalet e verës 2022, tendencat dhe stilet që do dominojnë stinën e nxehtë

Nëse do të mundeshim, do t’i vishnim gjatë të gjithë vitit. Opsioni më praktik, më i rehatshëm dhe i gjithanshëm i veshjeve të këmbëve. Sandalet ‘luksoze’ mund ta bëjnë çdo veshje të duket elegante dhe pa shumë mundim.
Një pjesë e mirë e dizajnerëve kanë propozuar disa lloj sandalesh me stil, më të mira të vitit 2022, nga modelet më të thjeshta deri te takat e larta me rripa.
Tani për tani, të gjithë janë të fiksuar pas nuancave neutrale, toneve optike të bardha dhe nuancave të zeza. Më së shumti, blogeret e njohura po i preferojnë sandalet me rripa minimalistë, por një pjesë e mirë i preferojnë edhe me zbukurime emocionuese.
Markat më të mira të vitit 2022 si ‘Chanel’, ‘Jacquemus’ dhe ‘Bottega Veneta’ propozojnë sandalet më komode në treg, ndaj ajo që ju mbetet për të bërë është të shikoni me kujdes. 

Lajme të ngjashme

Modeli më i nxehtë i flokëve të verës është ‘Botticelli’ bob

Press

Rrobat e banjës që do të pushtojnë plazhet, trendet e fundit

Press

Kate Moss ka vite që jeton në fshat, ikona e modës e ka sjellë stilin e saj edhe në enterier!

Press

As jeshile, as blu, kjo ngjyrë do t’ju bëjë të dukeni e veshur shtrenjtë

Press

Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Press

‘Sandale peshkatari’, modeli që duhet ta keni patjetër këtë verë

Press