Press Online
SPORT

Icardi vendoset në shitje nga PSG

Mauro Icardi është vendosur në shitje nga Paris Saint Germain.

Ndonëse u mor me shumë bujë, pasi iu shkëput kontrata nga Interi, lojtari nuk bindi asnjëherë me paraqitjet e tij me francezët transmeton lajmi.net.

Si pasojë e kësaj forme të dobët, argjentinasi nuk po konsiderohet si pjesë e planeve të klubit dhe për rrjedhojë nuk do të vijojë qëndrimin në “Parc de Princes”.

Disa klube nga Amerika janë të interesuara për sulmuesin që tanimë nuk po gjen vend askund në top skuadrat evropiane.

Lajme të ngjashme

Ish-presidenti i Bayernit: Barcelona të ndalojë ofertat për Lewandowskin

Press

Mallorca i ofroi veç 8 milionë euro për Muriqin, u refuzua nga Lazio

Press

Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi

Press

Kupa e Botës po afron, ju njohim me disa kuriozitete të kësaj gare madhështore

Press

Nën hapat e të atit, Cristiano Jr nuk humb kohë, stërvitet së bashku me Ronaldon

Press

Sterling arrin marrëveshje personale me Chelsean

Press