Press Online
MODË

Kate Moss ka vite që jeton në fshat, ikona e modës e ka sjellë stilin e saj edhe në enterier!

Kjo është si një përrallë!

Supermodelja e viteve ’90, Kate Moss, ka jetuar në shumë kryeqytete botërore gjatë karrierës së saj të gjatë, por vitet e fundit ajo ka gjetur qetësinë e saj në një idil rural vetëm dy orë me makinë nga Londra.
Ajo rregulloi një shtëpi të vjetër prej guri në Cotswolds dhe enterieri i saj i pazakontë është vërtet për t’u lavdëruar.

Kate Moss dëshmoi pak ditë më parë në një proces gjyqësor ndërmjet ish të dashurit Johnny Depp dhe Amber Heard nga shtëpia e saj në afërsi të Londrës, transmeton Telegrafi.

Ish-modelja jeton prej disa vitesh atje, ku ka dekoruar me bollëk dhe stil një bukuri të vërtetë rurale, një vilë të vjetër prej guri në Cotswolds.

Lajme të ngjashme

Modeli më i nxehtë i flokëve të verës është ‘Botticelli’ bob

Press

Rrobat e banjës që do të pushtojnë plazhet, trendet e fundit

Press

As jeshile, as blu, kjo ngjyrë do t’ju bëjë të dukeni e veshur shtrenjtë

Press

Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Press

Sandalet e verës 2022, tendencat dhe stilet që do dominojnë stinën e nxehtë

Press

‘Sandale peshkatari’, modeli që duhet ta keni patjetër këtë verë

Press