Press Online
SHOWBIZ

Beniada përvëluese me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’.

Biondja e bukur arriti deri në finale të spektaklit televiziv dhe mes tjerash veçohej edhe për dukjen e saj. Tash kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i BB VIP dhe temperaturat kanë nisur të ngriten, modelja ka vendosur ta shijojë paksa motin e mirë.

(Foto: Instagram/iambeniada)

Ajo ka pozuar pranë një pishine e veshur me bikini të zeza duke vënë në plan të parë linjat trupore. Fotografitë janë shpërndarë në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 411 mijë fansa dhe imazhet kanë marrë mijëra pëlqime një ore pas publikimit.

(Foto: Instagram/iambeniada)

Ndryshe, Beniada vazhdon të jetë aktive në këtë rrjet social me publikimin e imazheve nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Lajme të ngjashme

Rita Ora shfaqet në “partyn” me plot yje të De Niros dhe Buntonit

Press

Messi dhe Antonela shfaqën në top formë në Ibiza

Press

Arbenitën siç nuk e keni parë

Press

Ka shkelur pothuajse gjithë botën, ku janë vajzat më të bukura sipas Blendi Fevziut

Press

E veshur me rroba banje dhe fustan rrjetë, Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet

Press

Ledri përballet me një situatë të sikletshme gjatë koncertit në Tiranë

Press