Press Online
KURIOZITETE

Reperi i njohur “martohet” me 23 vajza

Drake nuk është gati që të qëndrojë me një grua. Reperi kanadez sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor me titull, ”Falling Back”, por gjithë vëmendjen e mori klipi.

Reperi, i cili publikoi albumin surprizë “Honestly, Nevemind”, martohet me 23 vajza në klip. Në klip, shfaqet dhe Tristan Thompson, i cili shihet në fillim të këngës duke thënë: “A je gati?” Ndërsa reperi thotë: “Jam mirë vëlla. Është një kohë e mirë për mua. Unë jam gati, jam i dashuruar”. Pjesa tjetër e videos dokumenton martesën e Drake me vajzat me fustana të bardhë.

Ai i jep secilës nuse nga një unazë. Në klip shfaqet dhe e ëma e tij, Sandi Graham, e cila dëgjohet duke thënë: “Mendoj se ai me të vërtetë po i merr seriozisht këto”. Videon mund ta shihni këtu.

Lajme të ngjashme

Australia fut bletët në karantinë, kjo është arsyeja

Press

Një mënyrë e thjeshtë për të hequr çamçakëzin nga rrobat

Press

Rekord, godet topin 351 herë më kokë për 60 sekonda!

Press

Çfarë ndodh nëse një aeroplan fluturon shumë lart?

Press

Ky është i vetmi zog në botë që ka mustaqe

Press

Disa mite të verës që nuk janë të vërteta

Press