Press Online
SHOWBIZ

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e ri fotografik

E veshur paksa me stil të cowboyve në Amerikë, Arbenita ka pasur të veshur një veshje të zezë, e cila shfaq asetet e saj seksi dhe trupin e tonifikuar.

Arbenita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos me fotosesione ku ajo është fytyrë e disa prodhuesve të veshjeve të tekstilit.

E bukuroshja nga Kumanova ka zgjedhur që t’i përkushtohet karrierës së saj si modele duke postuar vazhdimisht foto nga fotosesionet e saj. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

Press

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Press