Press Online
SPORT

Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi

Tashmë çdo gjë është zyrtare. Romelu Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin e ardhshëm. Njoftimi vjen nga vet llogaria zyrtare e zikaltërve në Twitter, transmeton Gazeta Express. Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin 2022/23 në formë huazimi.

Sulmuesi belg nuk pati sezon të mirë te Chelsea dhe ishte dëshira e tij e madhe që bëri realitet këtë rikthim në qytetin e Milanos.

Lajme të ngjashme

Rruga pa krye e Cristiano Ronaldos

Press

‘L’Equipe’: PSG arrin marrëveshje për transferimin e Renato Sanches

Press

Charles De Ketelaere zyrtarizohet te Milani

Press

Icardi vendos përfundimisht për t’u larguar nga PSG-ja

Press

Ronaldo e Maguire më të sharët e Premierligës në Twitter

Press

Suarez prezantohet si lojtar i ri i Nacional te Uruguait (VIDEO)

Press