Press Online
SHOWBIZ

Messi dhe Antonela shfaqën në top formë në Ibiza

Lionel Messi ka treguar trupin e tij muskuloz në anije teksa i afrohet gruas së tij Antonela Roccuzo dhe flirton me të në një varkë luksoze gjatë pushimeve të tij në Ibiza me shokët e tij të ish Barcelona, Cesc Fabregas dhe Luis Suarez

Ai është është duke shijuar diellin duke bërë shumë qejf me gruan e tij Antonela Roccuzzo dhe shokët e tij Cesc Fabregas dhe Luis Suarez.

Lionel Messi edhe sot është parë me gruan e tij e ku kanë shijuar në maksimum një udhëtim me anije luksoze në Formentera të Spanjës.

Futbollisti i Paris Saint-Germain (35) ka treguar trupin e tij të tonifikuar dhe bashkë me gruan e tij ai duket në top formë. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

Press

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Press