Press Online
SHOWBIZ

Rita Ora shfaqet në “partyn” me plot yje të De Niros dhe Buntonit

“Ne e formuam një bend të ri”. Rita Ora ka pozuar me foto tepër provokative teksa ka marrë pjesë në një party në një hotel me plot yje që është organizuar nga Robert De Niro dhe Emma Bunton.

Rita Ora dhe Emma  i janë bashkuar Robert de Niros për një fotografi për të bërë një fotografi në Nobu Hotel që gjendet në sheshin e Londrës, Portman.

Rita (31) ka bërë edhe humor me trio të cilin e kanë quajtur “The Spices” teksa ata kanë bërë foto me një prezantim të bukur gjatë darkës.

Këngëtarja e “The Hot Right Now” është dukur si çikë e re me fustanin e saj, i cili theksonte paksa edhe belin e saj duke e bërë atë provokative në këtë ngjarje. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

Press

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Press