Press Online
SHOWBIZ

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri e ka publikuar edhe një këngë të re me titull, “Dhimbje Dhimbje”, e cila po pëlqehet mjaft nga adhuruesit e këngëtares.

E shoqëruar me videoklip, kënga vjen me ritme verore megjithëse bënë fjalë për një dashuri të humbur.

“Dhimbje Dhimbje” vjen vetëm një muaj pas lansimit të këngës “Malli” nga Dafina, dhe dy muaj pas hitit “Luje belin” të sjell në bashkëpunim me këngëtaren Kida.

Lajme të ngjashme

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Press

A po vjen dasma e Ledrit dhe Sarës? (VIDEO)

Press

Yll Limani zbuloi pa dashje të dashurën?

Press