Press Online
SHOWBIZ

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Cristiano Ronaldo e ka nxjerr në shitje avionin e tij privat. Fluturakja e llojit “Gulfstream G200”, e kap vlerën e 20 milionë eurove.

Aeroplani ka dy motorë dhe është blerë nga CR7 në vitin 2015-të. Duket se tani për shkak të rritjes së familjes po kërkon një mjet fluturimi më të madh. Siç dihet, fituesi i pesëfishtë i “Topit të artë”, aeroplanin e ka ndër mjetet më të përdorshme për transport.

Lajme të ngjashme

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

Press

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

A po vjen dasma e Ledrit dhe Sarës? (VIDEO)

Press